Do třetice našich policejních přednášek a ukázek nás v pátek 28. června na naší školkové zahrádce navštívil strážník městské policie pan Dohnal. Tentokrát jsme se dozvěděli o práci policistů trošku z jiného soudku. Například jak strážníci MP dbají na bezpečnost v městech, jak odchytávají potulující pejsky apod. Dětem pan Dohnal zopakoval podmínky bezpečnosti hlavně v době letních prázdnin (po které straně vozovky se chodí, jezdí, jak se chovat na koupalištích aj.) Také nám donesl ukázat spoustu pomůcek. Jedna měla zaručeně úspěch největší, a to měřič rychlosti, s nímž si děti mohly vyzkoušet, kolik kilometrů v hodině dokáží běžet. Někteří se snažily svůj rekord stále dokola překonávat.

Děkujeme mnohokrát za moc hezkou a užitečnou besedu panu Dohnalovi a přejeme všem krásné a bezpečné prázdniny.

Hana Šabršulová